Az Irigy Hónaljmirigy egyedi stílusával és humorával remekül parodizálta Stahl Juditot, és nem kímélték a műsorát sem. A szórakoztató csapat fergeteges módon játszott a valósággal, miközben egy csepp iróniát sem hagytak ki a produkcióból.


Az évek során számos főzőműsor szórakoztatta a nézőket a televízióban, és nem szabad megfeledkezni arról, hogy a TV2-nél Stahl Judit varázslatos receptekkel inspirálta a háziasszonyokat. Ez a műsor hosszú időn keresztül kiemelkedő népszerűségnek örvendett, hiszen nem csupán ínycsiklandó ételeket mutatott be, hanem egyben a főzés örömét is átadta a közönségnek.

Stahl Judit neve sokak számára ismerősen cseng, hiszen évtizedeken át meghatározó alakja volt a magyar televíziózásnak, de karrierje nem egy csapásra indult el. Középiskolai tanulmányait az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium biológia tagozatán végezte, ahol már korán felfedezte a művészet iránti vonzalmait. Ezt követően a Színház- és Filmművészeti Főiskola rendezői szakára jelentkezett, hogy véglegesen elmerüljön a színművészet világában. Érdekes, hogy szülei javaslatára cukrászatot is tanult, miközben a főiskolai tanulmányait folytatta, így két különböző területen is próbálta megtalálni a helyét.

Anno 1989 és 1994 között a Magyar Televízió szerkesztő-riportereként dolgozott, majd 1997-ben a TV2 híradójának, a Tények-nek lett műsorvezetője.

"Mindig is a szorgalom vezérelt, nem a tehetség. Amikor Kepes András hazatért Amerikából, hogy tanítson minket, az első órán feltette a kérdést: ki szeretne műsorvezető lenni? Csak egyetlen egy diák, egy szemüveges, kissé dadogó, görbe hátú lány jelentkezett – és ez én voltam" - mesélte Stahl Judit Kadarkai Endrének a Hallgatlak - Jótanácsok az élethez című műsorban.

Bár nagy sikereket ért el, később úgy nyilatkozott, hogy a híradós munka "kalitkába zárta". Kreatív személyiségként egy idő után úgy érezte, hogy a napi rutin nem ad számára elég teret az ötletei kibontakoztatására.

Related posts